Novinky
08.08.2021
Tipy na přepočítávání receptů i využití surovin s končící expirací
Na našem blogu najdete dvě videa, kde Vám poradím, jak jednoduše přepočítávat recepty, když potřebujete jiné množství hotového produktu. Ve druhém vid... číst celé
23.06.2021
Tipy na zvládnutí horkých letních dní
Zajímá vás, jak nejlépe za pomoci DIY kosmetiky zvádnout horké letní dny? Shrnula jsem pro vás osvědčené tipy do videa. číst celé
09.02.2021
Tématická videa
Videa jsou skvělá k seznámení se s mnoha surovinami. V horním menu přibyla záložka Blog, kde budeme zveřejňovat videa k různým tématům nebo k suroviná... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. On-line kurz výroba kosmetiky

On-line kurz výroba kosmetiky

Představte si, že už nikdy nepůjdete do obchodu pro pleťový krém, tonikum, hydratační sérum... Představte si, že otevřete dózu a obklopí vás vůně růží nebo jasmínu. Představte si, že přesně víte, co vaše kosmetika obsahuje.

Po absolvování on-line kurzu to už nebudou jen představy, ale přesně tohle můžete zažívat každý den. Ve spolupráci s Kurzy pro radost  jsem natočila neskutečně nabitý kurz, kde vás naučím přesně to, co potřebujete, aby pro vás byly vlastní produkty nejen srdcovkou🥰, ale aby jste své pleti dali to nejlepší🤗, co můžete. Vy si to totiž zasloužíte.

Co všechno se v kurzu naučíte

  • jaké pomůcky budete potřebovat

  • jak vybírat suroviny

  • jaké jsou nejčastější chyby při přípravě kosmetiky

  • jak si vyrobit krém za studena

  • jaké používat do krémů tuky

  • jaký je rozdíl mezi nálevem, výluhem a odvarem

  • jak si připravit čisticí vodu, sérum nebo balzám

  • jak si nálev, výluh a nebo odvar připravit z bylinek

V kurzu „Domácí přírodní kosmetika” se dozvíte detailní informace o surovinách i o základním rozdělení typů produktů. Naučíte se vyrábět pleťové vody, šetrné dvoufázové čisticí produkty, olejová séra, hyaluronové sérum, krémový základ, výživný pleťový krém metodou one pot, klasický pleťový krém metodou emulgace za tepla, balzám na rty a spoustu dalších krémů.

Výhodou kosmetiky připravované doma je, že si vždy můžete vyrobit to, co právě potřebujete s ohledem na kvalitu vaší pleti. A navíc budete mít vždy po ruce něco, čím můžete obdarovat své blízké.

Kurz je rozdělen na neplacenou a placenou část, vstupem do kurzu tedy nic neriskujete. Navíc jej můžete i darovat, pokud víte, že vámi milovaná 🥰 bytost po výrobě vlastní kosmetiky touží, ale neví, jak na to.

Vstupte do kurzu ZDE.