Novinky
08.08.2021
Tipy na přepočítávání receptů i využití surovin s končící expirací
Na našem blogu najdete dvě videa, kde Vám poradím, jak jednoduše přepočítávat recepty, když potřebujete jiné množství hotového produktu. Ve druhém vid... číst celé
23.06.2021
Tipy na zvládnutí horkých letních dní
Zajímá vás, jak nejlépe za pomoci DIY kosmetiky zvádnout horké letní dny? Shrnula jsem pro vás osvědčené tipy do videa. číst celé
09.02.2021
Tématická videa
Videa jsou skvělá k seznámení se s mnoha surovinami. V horním menu přibyla záložka Blog, kde budeme zveřejňovat videa k různým tématům nebo k suroviná... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. PODMÍNKY a zase PODMÍNKY
  3. Dodací a platební podmínky

Minimální výše hodnoty objednávky je stanovena na 100,- Kč  pro zaslání  prostřednictvím Pošty a Zásilkovny. Hodnota je takto stanovena záměrně. Držíme velmi příznivé ceny surovin a na ceně dopravy (která zahrnuje i balné) se podílíme, proto je zasílání objednávek pod stanovenou hranici jednostranně nevýhodné (na nic si nehrajeme, prostě se nám to nevyplatí). Objednávky nedosahující této hodnoty budou automaticky stornovány. Upozorňujeme, že do zahraničí nezasíláme na dobírku.

Dodací lhůty

Zboží zpravidla expedujeme 1-2 dny po přijetí objednávky, v době akci do 5 pracovních dní v pořadí, jak byly objednávky přijaty systémem. Pokud je něco velmi urgentní, kontaktujte nás nebo urgenci prosím rovnou napište do poznámky pod objednávku :).

Poničené zboží

Pokud se stane, že bude balík poškozený, neváhejte nás o tomto kontaktovat. V případě, že dojde k přímému poškození zboží v balíku, bude Vám zboží zasláno zdarma, na náš náklad. Reklamaci nechte na nás. Přeci Vás tím nebudeme zbytečně zatěžovat.

 

Pošta

Balíky posíláme poštou, minimální cena objednávky je stanovena na 100,- Kč, cena balíků je stanovena následovně a je:

zásilky do hmotnosti 5 kg  ..............109,- Kč

zásilky o hmotnosti od 5 do 10 kg ..................130,- Kč

Dodací lhůty jsou sice stanoveny do 24 hodin, ale občas se nějaký ten balík ztratí. Pokud se tak stane, informujte nás, budeme reklamovat... Na poštu chodíme operativně,  máme ji takřka za rohem. Díky neustále se měnícím podmínkám Pošty, bude cena v případě rozměrnějších balíků dopočítáná - balík velikosti M 159,-, balík velikosti L 209,-. Cena jde celá Poště.

Doběrečné je stanoveno na 39,-Kč.

Zásilkovna

Od 1.1.2019 je možné dodání balíků prostřednictvím výdejních míst Zásilkovny. Cena za zaslání 5 kg balíku je stanovena na  75,- Kč, cena za zaslání balíku od 5 do 10 kg je stanovena na 139,- Kč. Dobírka stojí 39,-. U tohoto způsobu dopravy je doprava zdarma pro objednávky v hodnotě nad 1200,- o hmotnosti do 5 kg-, platba bankovním převodem nebo kartou.

Zásilkovna SK

Služby Zásilkovny je možné využít i pro dodání na Slovensko, platí opět pouze pro výdení místa. Zaslání 5 kg balíku stojí 99,- Kč , cena za zaslání balíku od 5 do 10 kg je stanovena na 139,- Kč. Platba bankovním převodem nebo kartou. Doprava zdarma je u této služby platí pro objednávky nad 2000,- Kč.

Zásilkovna do ostatních zemí EU

Jste z jiného státu než ČR nebo SK? Balíky posílám ejn v rámci EU. Cenu stanovujeme podle ceníku Zásilkovny - podívat se na něj můžete TADY. Nepřičítáme jiné poplatky a vždy cenu víte dopředu.

Balíky pro dopravu Zásilkovny odvážíme po - čt, dle potřeby.

 

Platba

Je možné platit dobírkou,  předem na bankovní účet, který je veden u MONETA Money Bank číslo účtu je 2000934523/0600. VS je číslo Vaší faktury. Dále jsou aktivní zrychlené bankovní platby a od 2/2ledna 2019 platby kartou. Zboží expedujeme po připsání peněz na účet zpravidla do 3-5 pracovních dní.